http://rada.gov.ua

http://www.president.gov.ua/


http://www.kmu.gov.ua




MyCounter - Ваш счётчик







5 вересня 2008

Віктор Ющенко вважає, що Уряд має невідкладно розглянути фінансовий стан НАК "Нафтогаз України"

Йдеться про необхідність повного збалансування фінансових потоків компанії вже у IV кварталі 2008 року, відзначив Президент у листі до Прем'єра.
джерело

5 вересня 2008
Постраждалі від повені скаржаться Президентові України Віктору Ющенку на численні перевірки використання компенсаційних коштів. Часто ці перевірки здійснюються без відповідних приписів і залучення фахівців, добре обізнаних зі станом справ у цих населених пунктах.
джерело
5 вересня 2008
Розпочалася зустріч Президента України та Віце-президента США у форматі "віч на віч"."Ми надзвичайно високо цінуємо наші стратегічні двосторонні відносини", - сказав В. Ющенко. Він також відзначив зусилля США із розвитку двостороннього співробітництва з Україною, наголосивши зокрема на важливості нашої енергетичної та економічної співпраці.
джерело
Архів »
RSS 2.0

Проект "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду"